1 etap OMW w bno Termin: 16 kwietnia 2005 (10:00) Miejsce: Park Grabiszyński, Wrocław Kategoria: K-10 - dziewczynki ur. 1995 i młodsze | ||||
M-ce | Nazwisko i imię | Klub | Czas | Pkt. |
1 | Piotrowska Dagmara | SP 3 Wrocław | 13,01 | 100 |
2 | Winiarska Agata | SP Oleszna | 13,53 | 90 |
3 | Stojanowicz Agnieszka | LUKS Ligota Książęca | 14,58 | 85 |
4 | Stramek Róża | UKS Gwiazdeczki Świętoszów | 16,03 | 82 |
5 | Kochanowicz Katrzyna | UKS SP 83 Wrocław | 16,14 | 81 |
6 | Jędrzejczyk Dominika | SP Oleszna | 17,13 | 80 |
7 | Najdek Karolina | SP Oleszna | 20,50 | 79 |
8 | Jaworska Hanna | SP 3 Wrocław | 22,32 | 78 |
9 | Cych Weronika | UKS Echo Twardogóra | 22,54 | 77 |
10 | Zarzycka Justyna | SP 3 Wrocław | 27,18 | 76 |
11 | Jezierna Magda | SP Jaźwina | 31,41 | 75 |
12 | Kruk Karolina | SP Oleszna | 32,41 | 74 |
13 | Potajczuk Magda | SP Jaźwina | 36,06 | 73 |
14 | Wójciak Gabrysia | SP 3 Wrocław | 36,32 | 72 |
15 | Rutowicz Patrycja | SP Oleszna | 39,43 | 71 |
16 | Łuczak Monika | UKS Gwiazdeczki Świętoszów | 41,28 | 70 |
17 | Łaskarzewska Katarzyna | SP Oleszna | 52,39 | 69 |
PK | Cych Agnieszka | UKS Echo Twardogóra | 17,15 | 0 |
PK | Zdeb Karolina | UKS SP 83 Wrocław | 22,57 | 0 |
PK | Kościuk Kamila | UKS SP 83 Wrocław | 22,58 | 0 |
PK | Mulica Sandra | UKS SP 83 Wrocław | 27,30 | 0 |
PK | Stasikowska Wiktoria | UKS SP 83 Wrocław | 27,34 | 0 |
PK | Biskup Anna | UKS SP 83 Wrocław | 28,02 | 0 |
PK | Szymanek Katrzyna | UKS SP 83 Wrocław | 39,51 | 0 |
PK | Walkiewicz Pamela | UKS SP 83 Wrocław | 39,53 | 0 |
Kategoria: M-10 - chłopcy ur. 1995 i młodsi | ||||
1 | Grekow Jakub | SP 76 Wrocław | 9,36 | 100 |
2 | Jakubczyk Mateusz | UKS Gwiazdeczki Świętoszów | 9,44 | 90 |
3 | Kołodziej Adam | UKS SP 93 Wrocław | 10,03 | 85 |
4 | Rogala Mateusz | UKS Gwiazdeczki Świętoszów | 12,41 | 82 |
5 | Matyjaszczyk Adam | UKS Gwiazdeczki Świętoszów | 13,08 | 81 |
6 | Puchta Michał | UKS SP 85 Wrocław | 13,15 | 80 |
7 | Stadniczuk Kacper | LUKS Ligota Książęca | 15,08 | 79 |
8 | Rycerski Kamil | UKS Gwiazdeczki Świętoszów | 17,05 | 78 |
9 | Nawrot Michał | LUKS Ligota Książęca | 17,14 | 77 |
10 | Knap Robert | UKS Gwiazdeczki Świętoszów | 18,13 | 76 |
11 | Trybus Radek | LUKS Ligota Książęca | 20,58 | 75 |
12 | Kiewra Tomasz | SP 65 Wrocław | 21,17 | 74 |
13 | Luniak Maciej | UKS Gwiazdeczki Świętoszów | 21,19 | 73 |
14 | Kmiecik Damian | LUKS Ligota Książęca | 21,43 | 72 |
15 | Stefaniak Oskar | LUKS Ligota Książęca | 22,33 | 71 |
16 | Tomczyk Kamil | SP Jaźwina | 22,46 | 70 |
17 | Sadowski Marek | UKS Gwiazdeczki Świętoszów | 23,14 | 69 |
18 | Dudziński Bartek | UKS Gwiazdeczki Świętoszów | 23,55 | 68 |
19 | Nakonieczny Bartek | Indywidualnie Wrocław | 24,56 | 67 |
20 | Żmijewski Maksymilian | UKS SP 83 Wrocław | 26,05 | 66 |
21 | Naskręt Robert | SP 46 Wrocław | 28,03 | 65 |
22 | Podrucki Mariusz | UKS SP 83 Wrocław | 30,25 | 64 |
23 | Nowak Daniel | SP 3 Wrocław | 33,15 | 63 |
24 | Prus Mateusz | UKS SP 83 Wrocław | 33,22 | 62 |
25 | Plezia Kacper | UKS SP 83 Wrocław | 34,04 | 61 |
26 | Zborowski Michał | UKS SP 107 Wrocław | 34,07 | 60 |
27 | Deptuła Marian | UKS SP 83 Wrocław | 38,18 | 59 |
28 | Juźwiak Kuba | SP 50 Wrocław | 39,37 | 58 |
29 | Wieczorek Paweł | UKS Gwiazdeczki Świętoszów | 49,15 | 57 |
30 | Szymański Kamil | UKS SP 78 Wrocław | 52,50 | 56 |
PK | Żmijewska Agata | UKS SP 83 Wrocław | 18,07 | 0 |
Kategoria: K-11 - dziewczyki ur. 1994 | ||||
1 | Sierpina Ewa | UKS Iskra Wrocław | 15,04 | 100 |
2 | Sembratowicz Justyna | SP 36 Wrocław | 21,42 | 90 |
3 | Michalska Natalia | SP 50 Wrocław | 23,19 | 85 |
4 | Wyjadłowska Marta | SP 3 Wrocław | 24,06 | 82 |
5 | Giemza Martyna | SP Łagiewniki | 24,17 | 81 |
6 | Urbańska Marta | UKS Boguszów Gorce | 25,21 | 80 |
7 | Szczepaniak Karolina | SP Oleszna | 25,30 | 79 |
8 | Głodek Katarzyna | SP Łagiewniki | 26,23 | 78 |
9 | Świtała Karolina | SP Oleszna | 27,33 | 77 |
10 | Szymszon Natalia | SP 3 Wrocław | 30,46 | 76 |
11 | Błaszczyk Ewelina | UKS Echo Twardogóra | 31,26 | 75 |
12 | Strumińska Magda | SP 3 Wrocław | 32,03 | 74 |
13 | Reszczyńska Agnieszka | SP 50 Wrocław | 32,49 | 73 |
14 | Stec Gabrysia | SP 36 Wrocław | 33,47 | 72 |
15 | Kaca Justyna | SP 50 Wrocław | 33,53 | 71 |
16 | Daniluk Agata | SP 36 Wrocław | 34,40 | 70 |
17 | Terka Aleksandra | SP 3 Wrocław | 36,43 | 69 |
18 | Śmielecka Aneta | SP 50 Wrocław | 37,15 | 68 |
19 | Strawińska Agnieszka | SP 50 Wrocław | 37,27 | 67 |
20 | Wąsikiewicz Małgorzata | SP 3 Wrocław | 38,06 | 66 |
21 | Moszonkowska Aleksandra | SP 36 Wrocław | 38,33 | 65 |
22 | Bugiel Monika | SP Łagiewniki | 40,35 | 64 |
23 | Rusak Kamila | UKS SP 20 Wrocław | 42,34 | 63 |
24 | Włodarczyk Ada | SP 50 Wrocław | 42,41 | 62 |
25 | Łozowska Patrycja | SP 50 Wrocław | 43,13 | 61 |
26 | Kamińska Ada | SP Łagiewniki | 54,30 | 60 |
27 | Jurcewicz Zuzanna | SP 2 Kąty Wrocławskie | 54,57 | 59 |
28 | Ślęzak Małgorzata | UKS SP 20 Wrocław | 66,56 | 58 |
29 | Andruszka Paulina | SP 3 Wrocław | 73,24 | 57 |
Bodziak Katarzyna | SP Łagiewniki | NKL | brak | |
PK | Burchacka Karolina | UKS SP 20 Wrocław | 72,57 | 0 |
Kategoria: M-11 - chłopcy ur. 1994 | ||||
1 | Kiewra Michał | SP 65 Wrocław | 12,04 | 100 |
2 | Twardowski Rafał | SP Oleszna | 14,17 | 90 |
3 | Szymański Adrian | SP 3 Wrocław | 17,14 | 85 |
4 | Hrycyk Patryk | UKS SP 83 Wrocław | 18,23 | 82 |
5 | Szeląg Mateusz | UKS SP 20 Wrocław | 20,50 | 81 |
6 | Ludwiczak Piotr | UKS Boguszów Gorce | 21,14 | 80 |
7 | Sobota Jkub | SP 50 Wrocław | 21,52 | 79 |
8 | Smolis Tymek | SP 3 Wrocław | 22,10 | 78 |
9 | Antoniszyn Tomasz | SP 3 Wrocław | 23,16 | 77 |
10 | Misztela Arkadiusz | SP 3 Wrocław | 24,33 | 76 |
11 | Rudawski Paweł | SP 3 Wrocław | 24,48 | 75 |
12 | Stępień Jakub | SP Łagiewniki | 25,59 | 74 |
13 | Jurkiewicz Tomasz | SP 36 Wrocław | 26,44 | 73 |
14 | Skotnicki Adam | SP 3 Wrocław | 27,14 | 72 |
15 | Ostóg Piotr | UKS SP 83 Wrocław | 29,43 | 71 |
16 | Antoszczak Kacper | SP Łagiewniki | 30,00 | 70 |
17 | Koc Rafał | SP 50 Wrocław | 31,08 | 69 |
18 | Zapotoczny Bartek | SP Łagiewniki | 33,09 | 68 |
19 | Paprocki Patryk | SP 50 Wrocław | 35,33 | 67 |
20 | Kaczmarczyk Damian | SP Oleszna | 36,18 | 66 |
21 | Sobotkiewicz Radek | SP 50 Wrocław | 37,35 | 65 |
22 | Baltr Kondrad | UKS SP 83 Wrocław | 37,42 | 64 |
23 | Szmid Michał | SP 3 Wrocław | 38,40 | 63 |
24 | Kuczyński Szymon | SP 2 Kąty Wrocławskie | 42,49 | 62 |
25 | Jastrzębski Krzysztof | SP 50 Wrocław | 45,33 | 61 |
26 | Koczorowski Piotr | SP 3 Wrocław | 50,23 | 60 |
27 | Kalka Kornel | SP 3 Wrocław | 50,49 | 59 |
28 | Kołt Łukasz | SP Łagiewniki | 52,41 | 58 |
29 | Cieślak Bartek | SP 3 Wrocław | 58,45 | 57 |
Piechocki Radosław | SP 50 Wrocław | NKL | brak | |
Gołdyn Damian | SP Łagiewniki | NKL | brak | |
Chmielowski Marek | SP Łagiewniki | NKL | brak |
Kategoria: K-12 - dziewczynki ur. 1993 | ||||
1 | Kołodziej Aleksandra | UKS SP 93 Wrocław | 11,07 | 100 |
2 | Grzybek Natalia | UKS Boguszów Gorce | 13,24 | 90 |
3 | Arend Monika | UKS SP 20 Wrocław | 13,43 | 85 |
4 | Gaweł Marta | UKS Echo Twardogóra | 14,29 | 82 |
5 | Urbińska Aleksandra | UKS Boguszów Gorce | 14,40 | 81 |
6 | Gawor Katarzyna | UKS SP 78 Wrocław | 15,06 | 80 |
7 | Olszowy Maja | UKS Iskra Wrocław | 17,00 | 79 |
8 | Molińska Aneta | UKS Echo Twardogóra | 17,49 | 78 |
9 | Leszczyńska Katarzyna | UKS Echo Twardogóra | 20,27 | 77 |
10 | Stahl Angela | UKS SP 93 Wrocław | 21,07 | 76 |
11 | Adamska Karolina | SP Łagiewniki | 21,18 | 75 |
12 | Kuczko Marta | UKS Iskra Wrocław | 21,18 | 74 |
13 | Radomska Aleksandra | UKS SP 93 Wrocław | 22,10 | 73 |
14 | Zdanowicz Renata | UKS SP 20 Wrocław | 23,04 | 72 |
15 | Nawrot Joanna | LUKS Ligota Książęca | 25,51 | 71 |
16 | Szczerbień Agnieszka | LUKS Ligota Książęca | 26,14 | 70 |
17 | Puchta Joanna | UKS SP 85 Wrocław | 26,27 | 69 |
18 | Gmerek Aleksandra | UKS SP 93 Wrocław | 27,17 | 68 |
19 | Studzińska Paulina | UKS Echo Twardogóra | 27,45 | 67 |
20 | Giblak Ewa | SP Oleszna | 28,13 | 66 |
21 | Wichłacz Aneta | UKS SP 93 Wrocław | 29,16 | 65 |
22 | Kuźmicz Katarzyna | UKS Iskra Wrocław | 30,55 | 64 |
23 | Krajnik Emilia | SP Łagiewniki | 31,37 | 63 |
24 | Wilk Andrea | SP Łagiewniki | 32,22 | 62 |
25 | Kruk Iza | LUKS Ligota Książęca | 35,50 | 61 |
26 | Krawczyk Dagmara | LUKS Ligota Książęca | 36,17 | 60 |
27 | Gnoińska Malwina | SP 2 Kąty Wrocławskie | 40,16 | 59 |
28 | Flasza Anna | UKS SP 20 Wrocław | 40,40 | 58 |
29 | Indyka Joanna | UKS SP 93 Wrocław | 41,33 | 57 |
30 | Felińska Wioletta | UKS SP 20 Wrocław | 41,43 | 56 |
31 | Wuczyńska Ala | SP Łagiewniki | 42,38 | 55 |
32 | Sałata Edyta | SP Jaźwina | 43,11 | 54 |
33 | Budka Anna | UKS SP 93 Wrocław | 43,33 | 53 |
34 | Bosak Gabrysia | SP Łagiewniki | 45,33 | 52 |
35 | Jabłońska Elżbieta | UKS SP 93 Wrocław | 45,33 | 51 |
36 | Bohojczuk Iza | SP Oleszna | 51,33 | 50 |
37 | Wawrzyniak Urszula | UKS SP 93 Wrocław | 61,39 | 49 |
Ubowska Weronika | SP 3 Wrocław | NKL | brak | |
Słowińska Beata | UKS SP 85 Wrocław | NKL | brak | |
Tomczyk Adrianna | SP Jaźwina | NKL | brak |
Kategoria: M-12 - chłopcy ur. 1993 | ||||
1 | Szubka Adam | UKS SP 93 Wrocław | 9,18 | 100 |
2 | Przybyło Patryk | UKS SP 93 Wrocław | 11,26 | 90 |
3 | Juraszek Grzegorz | SP Łagiewniki | 12,19 | 85 |
4 | Łukasiewicz Michał | UKS Gwiazdeczki Świętoszów | 12,51 | 82 |
5 | Janiak Dawid | UKS Echo Twardogóra | 15,13 | 81 |
6 | Głuchowski Marcin | UKS SP 93 Wrocław | 16,27 | 80 |
7 | Maik Mateusz | UKS SP 20 Wrocław | 16,29 | 79 |
8 | Bandas Dawid | UKS Echo Twardogóra | 18,56 | 78 |
9 | Martyniak Dominik | UKS SP 20 Wrocław | 19,28 | 77 |
10 | Kucharski Łukasz | UKS Echo Twardogóra | 21,03 | 76 |
11 | Jaśnikowski Sebastian | SP Oleszna | 21,27 | 75 |
12 | Flis Marcel | UKS Boguszów Gorce | 21,54 | 74 |
13 | Lib Tomasz | SP Łagiewniki | 22,19 | 73 |
14 | Nowakowski Marcin | SP 3 Wrocław | 22,24 | 72 |
15 | Żylak Nikodem | UKS Echo Twardogóra | 26,50 | 71 |
16 | Tyniec Marcin | SP Łagiewniki | 27,55 | 70 |
17 | Nowak Kamil | SP 3 Wrocław | 34,41 | 69 |
18 | Peszek Paweł | SP 3 Wrocław | 37,23 | 68 |
19 | Miziński Tomasz | UKS SP 20 Wrocław | 39,31 | 67 |
20 | Kazimierczuk Zbyszek | UKS Echo Twardogóra | 42,56 | 66 |
21 | Woźniak Mateusz | LUKS Ligota Książęca | 51,50 | 65 |
Trzpis Łukasz | LUKS Ligota Książęca | NKL | brak | |
Jaworski Krzysztof | UKS SP 20 Wrocław | NKL | brak |
Kategoria: K-14 - dziewczyki ur. 1991-1992 | ||||
1 | Szubka Barbara | UKS SP 93 Wrocław | 9,31 | 100 |
2 | Ratajczak Patrycja | UKS SP 93 Wrocław | 10,31 | 90 |
3 | Lisztwan Kamila | UKS SP 93 Wrocław | 10,36 | 85 |
4 | Zielińska Marlena | UKS SP 93 Wrocław | 11,15 | 82 |
5 | Stefaniak Sandra | UKS SP 83 Wrocław | 11,32 | 81 |
6 | Bojko Ewelina | LUKS Ligota Książęca | 11,42 | 80 |
7 | Szachniewicz Sylwia | LUKS Ligota Książęca | 12,59 | 79 |
8 | Mulewicz Ewa | UKS SP 83 Wrocław | 13,13 | 78 |
9 | Lubak Kamila | UKS SP 83 Wrocław | 13,23 | 77 |
10 | Wancerz Edyta | UKS SP 83 Wrocław | 15,33 | 76 |
11 | Kochanowicz Marta | UKS SP 83 Wrocław | 15,35 | 75 |
12 | Drozdek Karolina | SP Oleszna | 16,05 | 74 |
13 | Kołodziej Paulina | UKS SP 93 Wrocław | 16,18 | 73 |
14 | Winiarska Alicja | Gimnazjum Łagiewniki | 16,53 | 72 |
15 | Szczerbień Marta | Gimnazjum Łagiewniki | 17,41 | 71 |
16 | Krysiak Monika | UKS SP 93 Wrocław | 17,46 | 70 |
17 | Potajczuk Monika | SP Jaźwina | 17,50 | 69 |
18 | Łoś Justyna | SP Łagiewniki | 18,02 | 68 |
19 | Iwańska Anna | SP Łagiewniki | 19,40 | 67 |
20 | Chmielowska Natalia | GM Sobótka | 20,24 | 66 |
21 | Puchta Aleksandra | UKS SP 85 Wrocław | 21,19 | 65 |
22 | Sitkowska Anna | UKS SP 20 Wrocław | 22,24 | 64 |
23 | Boczkowska Jolanta | SP Jaźwina | 23,10 | 63 |
24 | Twardowska Natalia | SP Łagiewniki | 23,20 | 62 |
25 | Kuliszewska Angelika | LUKS Ligota Książęca | 23,41 | 61 |
26 | Konieczna Anna | LUKS Ligota Książęca | 24,15 | 60 |
27 | Pipczyńska Ewelina | SP Łagiewniki | 24,40 | 59 |
28 | Zalewska Sylwia | UKS SP 93 Wrocław | 25,06 | 58 |
29 | Marczyńska Berenika | SP 3 Wrocław | 25,17 | 57 |
30 | Jabłońska Ula | 75 WDH Wrocław | 25,40 | 56 |
31 | Wejchert Dżesika | GM Sobótka | 26,42 | 55 |
32 | Lewkot Monika | UKS SP 93 Wrocław | 27,02 | 54 |
33 | Demska Paulina | GM Sobótka | 27,08 | 53 |
34 | Przewoźnik Karolina | GM 27 Wrocław | 27,33 | 52 |
35 | Kałużna Agata | 75 WDH Wrocław | 27,38 | 51 |
36 | Cyran Justyna | UKS SP 20 Wrocław | 28,23 | 50 |
37 | Jaworska Monika | UKS SP 20 Wrocław | 29,23 | 49 |
38 | Bienias Anna | 75 WDH Wrocław | 29,50 | 48 |
39 | Kowalewska Karolina | SP Łagiewniki | 30,48 | 47 |
40 | Sikora Monika | UKS Iskra Wrocław | 32,38 | 46 |
41 | Słoniowska Dominika | LUKS Ligota Książęca | 36,35 | 45 |
42 | Lis Anita | LUKS Ligota Książęca | 36,48 | 44 |
43 | Biskup Monika | UKS SP 83 Wrocław | 37,12 | 43 |
44 | Chodasewicz Sara | SP Łagiewniki | 45,18 | 42 |
45 | Ceglarz Agata | SP Łagiewniki | 45,54 | 41 |
Łaskarzewska Aleksandra | SP Oleszna | NKL | brak |
Kategoria: M-14 - chłopcy ur. 1991-1992 | ||||
1 | Pachnik Wojciech | UKS Tukan Iwiny | 9,52 | 100 |
2 | Lubak Mariusz | UKS SP 83 Wrocław | 10,38 | 90 |
3 | Piasecki Bartek | UKS SP 93 Wrocław | 11,30 | 85 |
4 | Paliński Miłosz | UKS SP 20 Wrocław | 11,57 | 82 |
5 | Krysztofiak Piotr | UKS SP 83 Wrocław | 11,58 | 81 |
6 | Garyga Witold | UKS Iskra Wrocław | 12,24 | 80 |
7 | Idzi Dawid | LUKS Ligota Książęca | 12,47 | 79 |
8 | Budkiewicz Mariusz | Gimnazjum Łagiewniki | 12,52 | 78 |
9 | Stępnik Wiktor | Gimnazjum Łagiewniki | 13,06 | 77 |
10 | Rudnicki Mateusz | Gimnazjum Łagiewniki | 14,40 | 76 |
11 | Nawrot Paweł | LUKS Ligota Książęca | 14,50 | 75 |
12 | Gacek Mateusz | LUKS Ligota Książęca | 15,04 | 74 |
13 | Studziński Adrian | UKS Echo Twardogóra | 15,09 | 73 |
14 | Kwiecień Mateusz | LUKS Ligota Książęca | 15,13 | 72 |
15 | Kapusta Mateusz | SP Jaźwina | 15,35 | 71 |
16 | Ostapczuk Piotr | SP 36 Wrocław | 16,16 | 70 |
17 | Eisler Sebastian | Gimnazjum Łagiewniki | 16,27 | 69 |
18 | Pietrzyk Artur | LUKS Ligota Książęca | 17,09 | 68 |
19 | Żukowski Wojciech | LUKS Ligota Książęca | 17,14 | 67 |
20 | Banda Przemek | SP Łagiewniki | 17,33 | 66 |
21 | Mykicz Mariusz | SP 2 Kąty Wrocławskie | 17,40 | 65 |
22 | Krawczyk Szymon | Gimnazjum Łagiewniki | 21,36 | 64 |
23 | Paciorkowski Łukasz | Gimnazjum Łagiewniki | 21,50 | 63 |
24 | Koniec Dariusz | UKS Iskra Wrocław | 25,13 | 62 |
25 | Zygadło Grzegorz | SP Łagiewniki | 25,51 | 61 |
26 | Gocko Tomasz | SP Jaźwina | 26,47 | 60 |
27 | Jas Bartek | SP Oleszna | 27,16 | 59 |
28 | Gąsior Krzysztof | UKS Echo Twardogóra | 27,28 | 58 |
29 | Kowalski Przemysław | SP Jaźwina | 28,00 | 57 |
30 | Bancerz Igor | UKS Gwiazdeczki Świętoszów | 31,01 | 56 |
31 | Połaciak Mariusz | LUKS Ligota Książęca | 33,03 | 55 |
32 | Kołosiński Rafał | SP Łagiewniki | 34,01 | 54 |
33 | Stefaniuk Dawid | GM Sobótka | 34,44 | 53 |
34 | Jurcewicz Kacper | SP 2 Kąty Wrocławskie | 69,07 | 52 |
Boczkowski Dawid | SP Jaźwina | NKL | brak | |
Ryś Oskar | SP Łagiewniki | NKL | brak |
Kategoria: K-18 - dziewczęta ur. 1987-1990 | ||||
1 | Wrzesińska Agnieszka | GM 25 Wrocław | 12,07 | 100 |
2 | Wrzesińska Katarzyna | GM 25 Wrocław | 12,12 | 90 |
3 | Sierpina Weronika | UKS Iskra Wrocław | 13,43 | 85 |
4 | Łukjanionok Patrycja | UKS Boguszów Gorce | 14,10 | 82 |
5 | Krasińska Małgorzata | UKS Iskra Wrocław | 15,08 | 81 |
6 | Wiśniewska Hanna | WKS Śląsk Wrocław | 21,55 | 80 |
7 | Bober Magda | LUKS Ligota Książęca | 22,33 | 79 |
8 | Jurkiewicz Aleksandra | GM 14 Wrocław | 23,10 | 78 |
9 | Niedzielska Katarzyna | UKS Iskra Wrocław | 23,25 | 77 |
10 | Rdzanek Agnieszka | LUKS Ligota Książęca | 30,34 | 76 |
11 | Kapitan Marzena | UKS Boguszów Gorce | 31,20 | 75 |
12 | Cuber Martyna | GM 14 Wrocław | 35,08 | 74 |
13 | Janczura Agata | LUKS Ligota Książęca | 35,13 | 73 |
14 | Karbowska Agata | UKS Boguszów Gorce | 35,18 | 72 |
15 | Włodarczyk Anna | KS Artemis Wrocław | 35,25 | 71 |
16 | Kowalska Marta | 75 WDH Wrocław | 38,50 | 70 |
17 | Dorociak Sylwia | LUKS Ligota Książęca | 39,09 | 69 |
18 | Parasińska Sylwia | UKS SP 93 Wrocław | 40,20 | 68 |
19 | Hołowczuk Joanna | Gimnazjum Łagiewniki | 63,18 | 67 |
20 | Marczyńska Anita | Gimnazjum Łagiewniki | 87,19 | 66 |
Kategoria: M-18 - chłopcy ur. 1987 - 1990 | ||||
1 | Kurnyta Łukasz | UKS Boguszów Gorce | 12,54 | 100 |
2 | Czaja Bartosz | GM 35 Wrocław | 13,01 | 90 |
3 | Ludwiczak Przemysław | UKS Boguszów Gorce | 13,13 | 85 |
4 | Ciupa Mateusz | Gimnazjum Łagiewniki | 13,24 | 82 |
5 | Chowanek Kamil | LUKS Ligota Książęca | 14,10 | 81 |
6 | Kurnyta Michał | UKS Boguszów Gorce | 15,08 | 80 |
7 | Olszowy Błażej | UKS Iskra Wrocław | 15,13 | 79 |
8 | Chowanek Adam | LUKS Ligota Książęca | 16,51 | 78 |
9 | Sobań Paweł | UKS Boguszów Gorce | 17,03 | 77 |
10 | Kompani Dariusz | LO 14 Wrocław | 19,10 | 76 |
11 | Dziedzic Grzegorz | LUKS Ligota Książęca | 19,34 | 75 |
12 | Zajm Damian | Sparta Wrocław | 19,41 | 74 |
13 | Sikora Mateusz | LUKS Ligota Książęca | 20,53 | 73 |
14 | Spadło Łukasz | LUKS Ligota Książęca | 21,42 | 72 |
15 | Bek Mateusz | Gimnazjum Łagiewniki | 24,59 | 71 |
16 | Kruk Tomasz | LUKS Ligota Książęca | 25,21 | 70 |
17 | Stadniczuk Krzysztof | LUKS Ligota Książęca | 25,50 | 69 |
18 | Bień Kamil | LUKS Ligota Książęca | 27,03 | 68 |
19 | Gadżała Mateusz | LUKS Ligota Książęca | 32,43 | 67 |
20 | Idzi Daniel | LUKS Ligota Książęca | 34,06 | 66 |
21 | Dziedzic Tomasz | LUKS Ligota Książęca | 53,46 | 65 |
Kategoria: K-21 - kobiety ur. 1986 i starsze | ||||
1 | Walkowiak Beata | WKS Śląsk Wrocław | 17,48 | 100 |
2 | Banakiewicz Aleksandra | 75 WDH Wrocław | 22,38 | 90 |
3 | Kiewra Dorota | Uniwersytet Wrocławski | 23,59 | 85 |
4 | Dorużyńska Barbara | SP Jaźwina | 25,30 | 82 |
5 | Mizera Agnieszka | Indywidualnie Wrocław | 25,33 | 81 |
6 | Rycerska Marzena | UKS Gwiazdeczki Świętoszów | 26,18 | 80 |
7 | Wiśniewska Beata | KS Burza Wrocław | 28,22 | 79 |
8 | Traum Barbara | WKS Śląsk Wrocław | 30,03 | 78 |
9 | Rutowicz Katarzyna | SP Oleszna | 31,13 | 77 |
10 | Gajos Edyta | KS Burza Wrocław | 36,16 | 76 |
11 | Karwatka Eliza | Indywidualnie Wrocław | 37,02 | 75 |
12 | Pachnik Renata | UKS Tukan Iwiny | 48,35 | 74 |
13 | Templin Barbara | SP 50 Wrocław | 49,24 | 73 |
Kategoria: M-21 - mężczyźni ur. 1971 - 1986 | ||||
1 | Krasulak Daniel | WKS Śląsk Wrocław | 13,54 | 100 |
2 | Piller Sebastian | UKS Gwiazdeczki Świętoszów | 14,30 | 90 |
3 | Gasz Marek | Azymek Zdzieszowice | 14,40 | 85 |
3 | Krawczyk Maciej | WKS Śląsk Wrocław | 14,40 | 85 |
5 | Gronostaj Grzegorz | WKS Śląsk Wrocław | 15,51 | 81 |
6 | Choromański Marek | KS Artemis Wrocław | 15,53 | 80 |
7 | Jasnowski Marcin | WKS Śląsk Wrocław | 16,17 | 79 |
8 | Dratwa Adam | WKS Śląsk Wrocław | 17,13 | 78 |
9 | Zborowski Krzysztof | KS Burza Wrocław | 17,35 | 77 |
10 | Miśkowiec Rafał | SPWLąd Wrocław | 19,18 | 76 |
11 | Posłuszny Paweł | AWF Wrocław | 19,42 | 75 |
12 | Rycerski Bogdan | UKS Gwiazdeczki Świętoszów | 20,11 | 74 |
13 | Kanclerz Sławomir | SPWLąd Wrocław | 20,16 | 73 |
14 | Zajm Łukasz | Sparta Wrocław | 21,49 | 72 |
15 | Gonczarek Adam | UKS SP 83 Wrocław | 22,12 | 71 |
16 | Malinowski Maciej | SPWLąd Wrocław | 23,00 | 70 |
17 | Baryła-Urban Piotr | UKS SP 83 Wrocław | 25,11 | 69 |
18 | Libner Wojciech | KS Burza Wrocław | 25,36 | 68 |
19 | Jurczyk Kamil | SPWLąd Wrocław | 26,56 | 67 |
20 | Firlej Sławomir | KS Artemis Wrocław | 32,42 | 66 |
Kategoria: M-35 - mężczyźni ur. 1956 - 1970 | ||||
1 | Grekow Sławko | Indywidualnie Wrocław | 15,16 | 100 |
2 | Pachnik Dariusz | UKS Tukan Iwiny | 19,46 | 90 |
3 | Wiśniewski Sylwester | KS Burza Wrocław | 20,10 | 85 |
4 | Grabarczyk Tadeusz | Indywidualnie Wrocław | 22,14 | 82 |
5 | Rudnicki Andrzej | Gimnazjum Łagiewniki | 22,42 | 81 |
6 | Piróg Wojciech | UKS SP 83 Wrocław | 24,14 | 80 |
7 | Londo Zbigniew | Indywidualnie Wrocław | 29,46 | 79 |
8 | Głowacki Maciej | WKB Piast | 30,28 | 78 |
9 | Kiewra Henryk | SP 50 Wrocław | 33,02 | 77 |
10 | Piechocki Jacek | Akademia Medyczna Wrocław | 38,47 | 76 |
Kategoria: M-55 - mężczyźni ur. 1955 i starsi | ||||
1 | Włodarczyk Michał | KS Artemis Wrocław | 21,04 | 100 |
2 | Rozbicki Czesław | Indywidualnie Wrocław | 25,28 | 90 |
3 | Traum Arnold | Indywidualnie Wrocław | 26,33 | 85 |
4 | Mazurek Jerzy | UKS Boguszów Gorce | 27,59 | 82 |
5 | Poloczek Marek | KS Artemis Wrocław | 30,26 | 81 |
6 | Włodarczyk Szymon | KS Artemis Wrocław | 38,39 | 80 |